Grafika a design 

Grafika, design a reklamní tvorba patří mezi mé koníčky. Hlavní obor je pro mě vytváření webové grafiky pro mnou programované weby. Zabývám se ale i grafikou k firemním a reklamním účelům, jako je tvora banerů, slajdů do hlaviček webu, viitek, pozvánek a ostatních tiskovin.

Reklamní loga

Jsem schopen vytvořit návrh loga pro Vaši firmu, www stránku nebo grafickou prezentaci.

Reklamní banery, reklamní plachty

Pro firmu, ve které pracuji, vytvářím reklamní předměty jako jsou vizitky, reklamy do článků, na web, nebo viz. níže rekllamní plachtu o rozměrech 4x1,5m

Reklamní letáky, plakáty

Dle vašeho přání vytvořím leták, plakát na Vaši akci, který je vhodný jak k tisku přes nějakou reklamní agenturu / tiskárnu, nebo jako newsletter reklamní kapaně Vašeho webu.

 

Firemní prezentace, bloky

Jsem schopen připravit podklady pro hromadný tisk jako je třeba hlavičkový papír, reklamní firemní blok, grafiku na potisk triček nebo třeba nádobí.

 

 

Vizitky

Graficky navrhnuj a připravím tisk vizitek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ukázky webových stránek, které jsem graficky vytvářel i programoval.

Weby jsou kódovány v xhtml a css. A funkce programovány v php.


Rizikové kácení Brošice

www.rizikovekacet.cz


Spuštěna nová verze webových stránek p. Jiřího Petříka, který provádí rizikové kácení stromů, štěpkování, ochranu dřevin, sečení trávy a podobné služby. Web je responzivní, optimalizován i pro mobilní zařízení a tablety. Součástí webu je i malý prezentační systém, kde je možno spravovat obsah webu a fotografie.


Stavební firma STCH, s.r.o.

www.stch.cz

Jedna z posledních realizací jednoduché firemní www prezentace firmy STCH, s.r.o. Stránka slouží jako reference proběhlých zakázek a kontakt na tuhle stavební firmu.

Stavební firma STCH, s.r.o. realizuje kompletní výstavbu na klíč v oboru pozemního stavitelství, a to jak novostavby, tak rekonstrukce. Hlavní předmět její činnosti tvoří provádění staveb občanských, průmyslových a bytových. Zaměřujeme se také na „specializované části staveb a vybraná řemesla a to elektroinstalace, voda-topení, suchá výstavba(SDK), plovoucí podlahy, tesařství, obkladačské a kamenické práce.


Klášterní sklepy Velehrad

www.klasternisklepyvelehrad.cz

Internetový prodej vína z klášterních sklepů Velehrad. Nabízí kvalitní bílá, červená, růžová lahvová vína ale i vína rozlévaná.


E-shop Minibutiček

www.minibuticek.cz

Internetový prodej dětského a kojeneckého zboží, hraček, her, stavebnic, domácích potřeb, kosmetiky Saloos, konopné kosmetiky, oblečení pro děti i dospělé, obuv pro děti.

 

 


Prodej dveří Zlechov 

www.vsechnydvere.cz

Prodej, montáž interiérových a extériérových dveří různých dodavatelů.

 

 


E-shop Dnesnaryby

www.dnesnaryby.cz

E-shop "Dnes na ryby" je web, ze kterého můžete objednávat vybavení, které se týká rybaření. Nabízíme zboží značek Sensas, Starbaits, Illex, Pezon&Michel, Sasame, Berkley, Michell, Spiderwire, Shakespeare, Abu Garcia a Fenwick. Postupně budeme přidávat další.


Šlechtitelská stanice vinařská Boršice

www.vinarstvitomanek.xf.cz

Šlechtitelská stanice vinařská sídlící nedaleko Uherského Hradiště v obci Boršice. Náplní práce je šlechtění nových odrůd révy vinné. Mezi největší úspěchy patří podíl na vyšlechtění odrůd Pola, Vitra, Sevar a Mery. Firma udržuje a spoluvlastní i známou odrůdu Muškát moravský, stolní Olšavu a podnož Amos.


E-shop Přírodní kosmetika Velehrad

www.prirodnikosmetikavelehrad.cz

Úplně nový internetový obchod kde p. Pavlína Pelikánová bude prodávat domácí bylinkové produkty jako bylinné čaje, masti, bylinné oleje a jako bonus i nějaké produkty z tupeské keramiky.

Všechny bylinky jsou ručně sbírané v oblasti Velehradu a Chřibů.

 


Ze Země Pipikel - chovatelská stanice anglických kokršpanělů

www.pipikel.cz

Web chovatleské stanice aknglických kokršpanělů. Paní Lukuvková je profesionál, ktarý má za sebou spoustu tuzemských i mezinárodních úspěchů na poli chovatelských soutěží. Pokud by z Vás někdo někdy chtěl anglického kokršpaněla s dobrým původem a hlavně s předpoklady chovatelských úspechů určitě neváhejte p. Lukuvkou kontaktovat.


GTK Tupesy - pouze programování a redakční systém, 3d obrázky

www.gtktupesy.cz

Web firmy ve které pracuji. Kromě designu jsem celý web předělával pro redakční systém, on line katalogy a on line poptávkový systém.


Z buchlovského panství - chovatelská stanice anglických kokršpanělů

www.zbuchlovskehopanstvi.xf.cz

Chovatelská stanice anglických kokršpanělů Zlechov 

Web je postaven na rs Wordpress


Kapela Tabák - kabát revival (design 2015)

www.tabak-revival.cz

Skupina Tabák – Kabát revival vznikla v roce 2000 v Uheském Hradišti jako projekt muzikantů z různých skupin, kteří si vzali za své šířit hudbu skupiny Kabát. Repertoár skupiny tvoří největší hity fenoménu české rockové scény, skupiny Kabát.

Nový design postaven na našem redakčním systému


Kapela Tabák - kabát revival

www.tabak-revival.cz

Skupina Tabák – Kabát revival vznikla v roce 2000 v Uheském Hradišti jako projekt muzikantů z různých skupin, kteří si vzali za své šířit hudbu skupiny Kabát. Repertoár skupiny tvoří největší hity fenoménu české rockové scény, skupiny Kabát.

Web je postaven na rs Wordpress


Kapela Katakomby

www.katakomby.com

Web kapely Katakomby je nově vytvořená šablona pro redakční systém wordpress.


Slavnosti piva Boršice

www.bsp2011.wz.cz

Jednoduché stránky pivního festivalu. (Bez RS)


Kapela No stress

www.nostress.wz.cz


Garzáže pro motocykly

www.motogaraze.cz

Výroba garáží pro motocykly.

 

a další.....

Copyright © 2019 Jiří Hejda admin

Zpět nahorup