Jiří Hejda

Jmenuji se Jiří Hejda. Narodil jsme se 29.1.1981 v porodnici v Uherském Hradišti. Od svého dětství bydlím v obci Zlechov, nejprve se svými rodiči a později se svou ženou a dětmi. S manželkou Lenkou máme dva chlapce, Filipa a Patrika.

Po základní škole jsem nastoupil na Střední průmyslovou školu v Uherském Hradišti, na obor Strojírenství. Po úspěšném složení maturitní zkoušky jsem nastoupil na Baťovu univerzitu ve Zlíně na obor Chemie a technologie materiálů. Vysoká škola nebyla moc pro mě, tak jsem po půl roce ukončil veškeré studium a odešel jsem do praxe.

První firma, do které jsem nastoupil, byly tehdejší Letecké závody v Kunovicích, na pozici konstruktéra. Po roce zaučování do konstruktérského řemesla jsem dostal nabídku z místní firmy GTK Tupesy na pozici konstruktéra pásových dopravníků. Na této pozici pracuji doposud.

Říkám o sobě, že jsem člověk, co se neumí nudit. Pořád něco vymýšlím. Mezi mé velké lásky patří, kromě ženy a dětí, fotografování, grafika, webdesign. U fotografování, ke kterému mě přivedla moje manželka a tchán, nacházím odreagování od starostí a relaxaci v podobě procházek do přírody. Mezi mé nejoblíbenější fotografické téma patří krajiny, architektura a makro (hmyz). 

Copyright © 2019 Jiří Hejda admin

Zpět nahorup