Webdesign, tvorba www, php programování

www stránky se snažíme tvořit dle moderních technologií, html, css, php, mysql. Jsme schopni zajistit návrh designu webu od profesionálních grafiků, ale dokážeme design navrhnout i sami. Tady se výrazně snižuje cena návrhu. Přibližná cena designu od profesionálních grafiků se pohybuje okolo 10t. Jsme schopni navrhnout grafický design webu již od 1000kč. Požadujeme platbu až v případě realizace webu, popř. zaslání grafiky v plném rozlišení.

Při tvorbě www stránek požadujeme od zákazníka podklady k zhotovení stránek předem v papírové či digitální podobě. Dokud nedojde od zákazníka k odsouhlasení designu, nezačínáme s kódováním.

Hosting, doména

Hosting a doménu zajišťujeme přes běžné poskytovatele hostingu Forpsi, Datahost, Activenet, kteří spravují vlastní webhostingové prostory. Jsme schopni pracovat i na hostingu, který si zařizujete sami u jiného poskytovatele, ale potřebujeme online přístup k webhostingovému prostoru i k mysql databázi. Cena hostingu s doménou se pohybuje ca od 1000 kč/rok včetně certifikátu SSL.

Cena www stránek

Cenu vždy řešíme se zákazníkem individuálně. Záleží na pracnosti, struktuře obsahu, popř. na termínu, jak na webové stránky spěcháte.

Příklad: jednoduchá firemní prezentace do 10 podstránek + jednoduchá administrace textu,  již od 3000kč. Svépomocí si píšete a upravujete texty, vkládáte fotografie do stránek.

SEO optimalizace

Provádíme pouze základní seo optimalizaci, která negarantuje žádné přední místa ve vyhledávání. Pokud má zákazník zájem, spolupracujeme s firmou Advertising media, která má dlouholeté zkušenosti z optimalizacemi www stránek.

Redakční systém

Samozřejmostí při vytváření www stránek, je vytvoření stránky pro administraci. Používáme vlastní redakční systém. Nenabízíme některé funkce, které nabízejí velké redakční systémy, ale administraci vytvořenou na míru Vašim potřebám. Jelikož administrace obsahuje pouze funkce určené Vašemu webu, tak je velmi jednoduchá, intuitivní a snadno se jí naučíte ovládat.

Výběr z možných funkcí redakčního systému:

  • úprava a vkládání textů
  • vytváření stránek a podstránek
  • vkládání obrázků, fotek do www stránky
  • vytváření a správa fotogalerií
  • správa diskusí
  • rozesílání mailů, hromadná pošta

Copyright © 2019 Jiří Hejda admin